بهترین پک های وب آیکون  در  سال 2018

بهترین پک های وب آیکون  در  سال 2018

 

آیتم های خاصی به صورت دائمی در رابط کاربر وجود دارند مانند آیکن ها که یکی از اجزاء جدایی ناپذیر هر طراحی خوب، می باشند. آنها به عنوان نماد گرافیکی، پلی بین کاربر و برنامه کاربردی وب می باشند.

 

300+ Free Tech & Activities Icons from Swifticons

 

Material Icons Bundle

 

 

یک تجربه کاربری خوب به مجموعه ای از آیکون های محبوب و خوشنام نیاز دارد. وابسته به سبک انتخاب شما ، موضوع  و هدف شما، آیکون ها می توانند یکپارچه و خلاصه، تک رنگ یا رنگارنگ ، داینامیک ( پویا) یا استاتیک،  کلی یا با جزئیات زیاد باشند. اجازه دهید برخی از مجموعه هایی که شامل  بسیاری از این خصوصیات هستند را معرفی کنیم:

 

آیکون های خطی :

Linecons – Free Vector Icons Pack

 

Linecons  مجموعه جالبی از آیکون های برداری است که شامل 48 آیکون با  قابلیت تعییر اندازه به شیوه کلی می باشد.  شما می توانید این آیکون ها را در هنگام ایجاد وب سایت و رابط های موبایل استفاده کنید. آنها برای  هر قالب سایت و یا هر نوع طراحی مناسب می باشند

 

 

ما چند سال است که با محبوب ترین سبک ها hole icons (حفره آیکون ها )شروع کرده ایم و امروزه شما آنها را همه جا می بینید در وب سایت ها، داشبوردها و برنامه های موبایل با گرافیک محبوب و مشخص شده. برای شروع نگاهی به  Mmmicons by Mint  می اندازیم که شامل 500 مورد آیکون متفاوت را در سبک های مختلف ارائه می دهد و یک  بسته نرم افزاری بسیار عالیست.

 

 Mmmicons by Mint

 

 

مجموعه آیکون هایPrometheus  ساخته شده توسط Taras Shypka مجموعه ای بی نظیر از آیکون های خطی کلاسیک است که به بهترین روش ارائه شده است و سمبل های خطی به کمک خط های اساسی، فضا ها و فضاهای منفی (negative space) ایجاد می شوند. همچنین می توان کمی رنگ و سایه به آن اضافه کنیم تا کمی متفاوت به نظر برسد.

 

مجموعه آیکون های Prometheus

 

 

آیکون های جامد و تک رنگ

 

برخلاف آیکون های کلی و مشخص شده، آیکون های جامد برای بوجود آوردن کنتراست(تضاد) کم و یا متن های گم شده جایگزین بهتری هستند. زیرا  از نظر بصری سنگین بوده و به راحتی به چشم می آیند. این آیکون ها دارای قابلیت تغییر بوده و به راحتی دستکاری می شوند. دو نمونه از آیکون های جامد،  IOS 11 UI Elements Volume 1ساخت Jemis Mali  و آیکون های  Interface   می باشند که در زیر توضیح داده شده اند:

 

IOS 11 UI Elements Vol 1

 

Fressbe  توسط Mali Jemis، در دو بخش جداگانه طراحی و ساخته شده است. این بسته نرم افزاری در عین سادگی شامل تمام عناصریست  که برای استفاده از رابط های مبتنی بر  iOS لازم است.

 

  آیکون های Interface

 

این مجموعه توسط EverydayTemplate با بیش از ۲۰۰ آیکون در دو سبک کلی(outline) و جامد(solid) نیز ارائه شده است که در هر مورد، سه فرمت اولیه  AI و EPS و PNG. موجود می باشد.

 

آیکون های رنگارنگ

 

آیکون های رنگارنگ هرگز قدیمی نمی شوند. طراحان بنا به سلیقه خود، رنگ ، تم و سایه ها را در مباحث خود ایجاد می کنند. به عنوان مثال، آیکون های رابط کاربر Dusk UI  و مجموعه آیکون های رنگی Benefit  دارای یک پالت رنگارنگ مرسوم با مداد رنگی هستند که بسیار جذاب می باشند.

 

آیکون Dusk UI

 

مجموعه آیکون  Dusk UI خیلی پیچیده تر از مجموعه آیکون Pixeden  می باشند که یک رویکرد مدرن مینیمالیستی را در بر می گیرند.  این مجموعه، یک مجموعه بسیار شاد، جذاب  و کم نظیر است.

 

مجموعه آیکون های رنگی

 

آیکون های رسانه های اجتماعی (Social Media) و آیکن های علمی رادیکال (Radical Science)، رنگ آمیزی رنگارنگ سنتی را با یک پیچ و تاب مخلوط می کنند.

 

آیکون های رسانه های اجتماعی(Social Media)

 

 مجموعه IconBunny  شما را با 14 سبک، از جمله انواع آیکون های رنگی و تک رنگ، راضی خواهید کرد. در این مجموعه هر آیکون شامل سه فرمت CDR، EPS و PNG می باشد.

 

مجموعه InvisionApp  یک مجموعه زیبا و دوست داشتنی از آیکون هاست که بسیار شبیه به تصاویر کوچک می باشند. در این مجموعه هنرمندانه، تمام آیکون ها در شش فرمت  AI، EPS، JPG، PDF، PNG و SVG تهیه کرده و ارائه می شوند.

 

آیکون های شبکه های اجتماعی

 

آیکون های متحرک

آیکون های متحرک در مجموعه ما جای خاصی دارند. مطمئنا در طراحی خود به عناصر پویا در رابط ها، مانند parallax ، hover effects و آیکون های متحرک  نیاز خواهیم داشت. بسته نرم افزاری  bundle by Icons8 برای طرح های غیر استاتیک مناسب می باشد. در این مجموعه 60 عنصر پویا در سبک خطی ظریف وجود دارد که برای ساختن طرح های الهام گرفته از مواد، بسیار ایده آل  می باشند

.

The small bundle by Icons8

 

به عنوان یک قاعده، اولین فرمت هایی که به ذهن می رسند  PNG، AI، PSD، EPS  و Sketch هستند. با این وجود، دو گزینه دیگر نیز وجود دارند که برای پروژه های مختلف بسیار مناسب هستند. این پسوندها  SVG و  WOFF یا TTF می باشند.

SVG آیکون های

اگر چه آیکون های SVG  از سال  2000 وجود دارند اما ورژن جدید آن به تازگی بسیار محبوب شده است. این آیکون ها قابلیت تغییر مقیاس به هر اندازه ای را بدون از دست دادن کیفیت خود دارند. فرمت مبتنی بر XML، می تواند به آسانی جستجو، نمایه سازی، فشرده سازی و حتی انیمیشن سازی شود.در نظر گرفتن:

آیکون های Simple

 

 آیکون های Feather

 

آیکون های Evil

 

بر خلاف مجموعه های قبلی که دارای زیبایی های شکننده و زیبایی های شناختی هستند، PathLove  مجموعه ای از آیکون های روشن و کارتونی است که بسیار جذاب و خنده دار  هستند

.