ابزارهای طراحی UI در طراحی سایت در سال 2018

 ابزارهای طراحی UI در طراحی سایت در سال 2018

 

علیرغم تنوع بسیار در ابزارهای طراحی سایت شامل ابزارهای طراحی و برنامه نویسی، اکثر آن ها بطورمداوم بروزرسانی می شوند و این بروز رسانی ها نه تنها بر بهبود کیفیت طراحی در هر دو بخش UI | UX تاثیر مثبت می کذارد بلکه برای طراحان و کاربران وب سایت نیز بسیار کارآمد و مفید می باشند.

 

در بخش طراحی المان های گرافیکی یک سایت، می توان به نرم افزارهایی مانند : Adobe Illustrator , Corel Draw , Photoshop, Paint shop ,، Adobe Firework و.. اشاره کرد که در میان آنها  Photoshop از همه کارآمدتر است و در بخش برنامه نویسی و چیدمان کدها Dream Weaver , Front Page  و Visual Studio را می توان نام برد.

 

البته یک طراح وب سایت نیازی به فراگیری و تسلط بر تمام نرم افزارهای مربوط به طراحی وب را ندارد اما با توجه به دو بخش عمده طراحی سایت یعنی بخش مربوط به المان های بصری و فایل های گرافیکی و بخش مربوط به برنامه نویسی و چیدمان کدها، نیاز به تسلط بر حداقل دو نرم افزار متفاوت احساس می شود.

 

 

در کنار این ابزارها، هزاران ابزار مفید دیگر در طراحی سایت وجود دارد که در زیر به کارآمدترین آن ها در سال 2018 اشاره می کنیم:

 

یک طراح وب سایت همواره باید دانش و اطلاعات خود را در زمینه طراحی سایت به روزرسانی کند و با به کار گیری انواع ابزارها و تکنولوژی های بروز رسانی شده، سرعت وکیفیت کار خود را  بهبود بخشد، البته همانطور که قبلا هم ذکر شد تسلط بر تمام این ابزارها برای یک طراح الزامی نیست اما با توجه به قسمت های مختلف یک وب سایت داشتن دانش کافی و تسلط به حداقل دو نرم افزار مرتبط ضروریست.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.