چه عواملی باعث اسپم یک صفحه می شود؟

چه عواملی باعث اسپم یک صفحه می شود؟

 

عوملی که باعث ایجاد هرزنامه یا همان صفحه اسپم شده، می شوند:

 

 

اگر تنها هدف صفحه ای به دست آوردن پول باشد، گوگل آن صفحه را اسپم محسوب میکند.

        

             « اگر صفحه ای صرفا برای به دست آوردن پول ایجاد شده باشد، گوگل آن را اسپم محسوب می کند. »

 

در بین رهنمودهای اصول کیفی گوگل که برای ارزیابان کیفیت منتشر شده این گفته بسیار مهم است و باید به عنوان یک اصل مهم در دستور کار هر وبمستری که فکر می کند میتوان به راحتی از فهرست های اورگانیک گوگل پول مفت دربیاورد، قرار بگیرد. گوگل تلاش می کند تا شما در مورد انواع صفحاتی که می خواهید برای ایجاد آنها وقت بگذارید، فکرکنید.

 

بدون ارزش گذاری برای کاربران گوگل انتظار قرار گرفتن در رتبه بندی را نداشته باشید. اگر صفحه ای را تنها برای بدست آوردن پول به ویژه با ترافیک رایگان از گوگل، ایجاد می کنید بدیهی است که هنوز این یادداشت را دریافت نکرده اید. یکی از بازرسان دستی گوگل معتقد است:

 

« زمانی که سایت ها به مرتبه بالایی در رتبه بندی دست یافتند، باید با چشم انسان بررسی شوند تا مطمئن شویم که باکیفیت اند.»

 

بنابراین بازهم تاکید می کنم:

این نحوه بررسی و قضاوت گوگل درباره صفحه و یا سایتی است که ساخته می شود. چه منطقی باشد، چه نباشد.

 

آیا اینها خبرهای بدی هستند؟ در بعضی از موارد می توان گفت خیر، بلکه فقط سطحی از قوانین را در بر می گیرد. اگر شما تصمیم دارید که یک وب سایت ایجاد کنید کارهای بسیار زیادی هست که باید با اشتیاق به آنها  فکر کنید:

 

برای اینکه متفاوت از دیگران باشید، قابل توجه و چشمگیر بوده و قابلیت دسترسی داشته باشید. محتویی منحصر به فرد به سایت خود اضافه کنید تا به عنوان یک منبع محتوی منحصر به فرد امتیاز دریافت کنید. به کاربران خود کمک کنید! به شیوه ای که به وسیله هزاران سایت دیگر انجام نشده باشد.

 

با انجام این کارها در نهایت ممکن است که بتوانید یک سایت خوب و یک برند ایجاد کنید.  گوگل به سئو یا بهینه سازی موتور جستجوگر یا وب سایت های ما اهمیت نمی دهد اما به نظر کاربران درباره کمکی که از سایت ما دریافت می کنند، اهمیت میدهد. بنابراین ، به بازدیدکنندگان خود کمک کنید نه اینکه فقط آنها را به وبسایت های دیگر راهنمایی کنید و لینک بدهید.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.