چه تعداد کلمه و کلمات کلیدی را می توان برای بهترین نتیجه سئو در یک صفحه استفاده کرد

چه تعداد کلمه و کلمات کلیدی را می توان برای بهترین نتیجه سئو در یک صفحه استفاده کرد ؟

 

همیشه این سوال را از خود می پرسیم که چقدر متن در یک صفحه قرار دهیم تا یک کلمه کلیدی خاص را به بهترین نحو سئو کنیم.

هیچ اندازه خاص و مناسبی برای متن یک صفحه وجود ندارد. در حقیقت متن مورد نیاز شما بر اساس قدرت دامنه سایت شما، ارتباط موضوع مورد نظر و میزان رقابتی که برای آن موضوع و یا عبارت وجود دارد بستگی دارد.

به جای فکر در مورد کمیت یک متن، بیشتر در مورد کیفیت محتوای آن صفحه فکر کنید و محتوا را از دید یک جستجوگر در ذهن خود بهینه سازی کنید و نیاز های آن جستجو گر را در نظر بگیرید.

به دنبال این موضوع نباید باشیم که حداقل و حداکثر یه متن برای بهتر نتیجه گرفتن برای گوگل چه میزان کاراکتر و یا استفاده و تکرار چه تعداد کلمات کلیدی در متن است.صفحاتی ممکن است با ۵۰ کلمه بهتر از صفحاتی که بیشتر از 500 یا 1000 کلمه هستند سئو شوند و امتیاز بالاتری به دست آورند.

البته میتوان گفت صفحات طولانی با محتوای کاربردی و با اطلاعات و محتوای معتبر ذهن بازدید کننده سایت را به خود مشغول کرده و باعث ماندگاری بازدید کننده در سایت و خواندن آن موضوع و صفحه می شود. بهتر است به دنبال انتقال اطلاعات با کیفیت باشیم با محتوای کم تا اینکه محتوای طولانی بی هدف داشته باشیم.پاسخ گویی به سوالاتی که در ذهن بازدید کننده است نشان دهنده محتوای با کیفیت شماست .

 

در حال حاضر صفحات طولانی با متن زیاد را ترجیح می دهم بنابراین به شدت به تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی برای ساخت صفحاتم احتیاج دارم. صفحات طولانی تر برای عبارات کلیدی با دنباله کشیده بسیار عالی هستند.ایجاد صفحاتی با اطلاعات و مطالب بسیار زیاد زمانی که دارای محتوایی معتبر و مفید باشد ذهن افراد را به خود جلب می کند.

یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که وقتی متن بیشتری را به صفحه اضافه می کنید تا زمانی که  منحصر به فرد بوده و دارای کلمات کلیدی با ارزش و مرتبط باشد، آن صفحه با بازدیدکنندگان بیشتر از گوگل پاداش خواهد گرفت و رتبه بهتری به دست خواهد آورد. 

 

تعداد کلمات مشخص یا مناسبی برای قرار دادن یک صفحه در گوگل وجود ندارد. هر وب سایت - هر صفحه با چیزی که می بینیم متفاوت است. در صورتی که محتوای شما بکر و آموزنده باشد ، خیلی درمورد شمارش کلمات نگران نباشید. اگر متون منحصر به فرد زیادی در تمام صفحات شما وجود داشته باشد، احتمالا گوگل در برخی سطوح و از بعضی جهات به شما پاداش خواهد داد. 

 

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.