هدر و فوتر مناسب برای هر وب سایت چیست؟

هدر و فوتر مناسب برای هر وب سایت چیست؟

هدر و فوتر هر صفحه وب سایت شما، می تواند اطلاعات  مهم مورد نیاز کسب و کار شما را پوشش دهنند که اگر به خوبی سئو و بهینه سازی شوند به شما کمک می کنند تا قسمت جستجوی خود را در صفحات نتایج جستجو برجسته کنید.

 

اطلاعات مهم کسب و کار شما می تواند به سادگی و با بهینه سازی مناسب به عنوان قسمتی غنی در پاورقی وب سایت گنجاده شود. البته اگر وب سایت شما برای موتورهای جستجو تازه باشد این قسمت غنی و طرح های نشانه گذاری شده می تواند تهدید آمیز باشد. پاورقی وب سایت بهینه سازی شده می تواند با تبعیت از قوانین کسب و کار در شناسایی سایت شما به موتورهای جستجو بسیار موثر باشد. همچنین به قابلیت استفاده و توسعه تغییرات کمک می کند.

 

نیازی نیست اطلاعات کسب و کار خود را در تمام صفحات برجسته کنید. کافی است آنها در صفحه اصلی وب سایت شما در دسترس باشند. در حقیقت هر آنچه را که به عنوان سیگنالی برای دیده شدن توسط کاربر و یا برای الگوریتم های گوگل که صفحات وب را بر اساس کیفیت، تخصص و اعتماد، ارزیابی می کنند ارسال کنید، حرکتی معقول در یک تجارت قانونی است

 

 

نکته

 

اگرچه همه ما اطلاعات بیشتری را در ایمیل و زیر نویس وب سایت هایمان نمایش می دهیم اما فکر می کنم جمع آوری این اطلاعات در یک صفحه و توضیح اینکه چرا کاربران آنجا هستند مفید و  مناسب باشد.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.