نقش و تاثیر زبان های برنامه نویسی مختلف بر سئو

نقش و تاثیر زبان های برنامه نویسی مختلف بر سئو

 

 تا زمانی که شما یک سند سازگار با جستجوگرها ارايه می دهید، برای گوگل هیچ تفاوتی نمی کند که از کدام زبان برنامه نویسی (PHP، HTML یا ASP) برای نوشتن صفحات وب خود استفاده کرده اید و  در ارتقا یا کاهش رتبه بندی (سئو)گوگل تاثیری ندارد اما گوگل به راحتی می تواند آنها را تشخیص دهد. 

 

 

 

برای گوگل هیچ تفاوتی نمی کند که سند صفحه شما html معتبر یا CSS معتبر باشد. با بررسی هر 10 نتیجه برتر در گوگل متوجه می شوید که بسیاری از آنها حاوی html یا CSS نامعتبرند. من عاشق ایجاد وب سایت های قابل دسترس هستم اما مدیریت سایت، زمانی که برای ایجاد آن چندین نویسنده یا طراح دارید، کمی مشکل است.

اگر سایت شما خیلی بد طراحی شده باشد و دارای کدهای نامعتبر زیادی باشد، طوری که حتی گوگل و سایر مرورگرها نیز نتوانند آن را بخوانند، شما با مشکل مواجه خواهید شد. در صورت امکان و در صورت راه اندازی یک وب سایت جدید، پذیرش قابلیت دسترسی به وب سایت را به حداقل کاهش دهید و html و CSS معتبر را هدف قرار دهید. توجه کنید که حداقل ۳ سطح از اولویت برای برآورده شدن قابلیت دسترسی به وب نیاز است. در حقیقت، در برخی از کشورها این یک قانون است.

 

Html و CSS معتبر بهترین پشتیبان برای سئو و بهینه سازی وب سایت است و بخشی از عملکرد بهینه سازی موتورهای جستجوگر حرفه ای می باشد اما نه به طور کامل. در حقیقت استفاده از Html و CSS معتبر یکی از روش های بهینه سازی وب سایت است که گوگل شما را به خاطر آن جریمه نمی کنند. به علاوه، به شما پیشنهاد می کنم توصیه های w3c را به کار برید زیرا به شما در ارائه یک تجربه کاربر بهتر  کمک می کند.

 

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.