مسائل و موضوعات مشخص داشته باشید، نه فقط رشته ای از کاراکترهای مختلف و عبارات و کلمات کلیدی

مسائل و موضوعات مشخص داشته باشید، نه فقط رشته ای از کاراکترهای مختلف و عبارات و کلمات کلیدی

 

زمانی که گوگل موضوع مورد بحث یک صفحه و هدف آن صفحه را بداند بهتر می تواند هدف و نیت جستجوگر را برآورده سازد و برای این کار تنها بر عبارات کلیدی در یک صفحه تکیه نمی کند. بلکه دارای یک نمودار دانش جمعیتی با نام موجودیت هاست که در شرایط خاص، به اطلاعات بدست آمده از این نمودارها برای ساختن صفحات نتایج موتورهای جستجو متکی است.

گوگل گزینه های زیادی را هنگام بازنویسی پرس و جو در یک روش متنی بر اساس مواردی که شما قبلا درباره آن جستجو کرده اید، هویت شما، نحوه تحقیق و موقعیت جغرافیایی شما در زمان تحقیق بررسی می کند.

 

آیا میتوان با نوشتن مطالب بکر و تازه در رتبه بندی گوگل امتیاز بالایی بدست آورد ؟

شما باید مطالب بکر و تازه را به صورت مختصر در سال 2017 در صفحه وب خود بنویسید، اما اگر هیچ ایده و تخصصی درباره کلمات کلیدی که به عنوان هدف انتخاب کرده اید، ندارید می توانید از کسانی که در این زمینه تجربه دارند کمک بگیرید.

شما خودتان هم می توانید مطالب بکر و تازه برای وب سایت خود بنویسید و در رتبه بندی گوگل امتیاز بیاورید اما قطعا در این حالت رتبه کمتری نسبت به صفحه بهینه سازی شده کسب خواهید کرد. زیرا در حالت بهینه شما کلمات کلیدی بیشتر و مناسب تری خواهید داشت. صفحات زیادی وجود دارند که در شرایط رقابت با شما مانع پیشرفت بهینگی صفحه تان در رتبه بندی گوگل می شوند.

به طور کلی، مقدار متن مورد نیاز برای محتوای وب سایت شما و اندازه ای که باید متن را بهینه سازی کنید و نهایتا رتبه ای که در گوگل به دست می آورید همگی به دامنه اعتبار سایتی که مقاله را در آن  منتشر می کنید، بستگی دارد.

 

 

آیا به متن ها و موضوعات زیادی برای رتبه بندی صفحات در گوگل نیاز دارید؟

هدف جستجو کاربر، بازاریاب هایی است که کاربران را هنگامی که چیزی را در گوگل جستجو می کنند توصیف می کند. سئو یا بهینه سازی موتور جستجوگر هدف جستجو کاربر را تشخیص میدهد تا به طور گسترده ای به مقوله های زیر بپردازد؛

  1. ۱- معامله: کاربر میخواهد کاری مانند خرید، اتصال، ثبت نام و ... را برای تکمیل هدفی که در ذهن دارد انجام دهد.
  2. ۲- اطلاعاتی- آمورشی: کاربر می خواهد درباره مطلبی آموزش ببیند.
  3. ۳- حرکت در وب سایت ها و اینترنت: کاربر دقیقا میداند به دنبال چیست.

 

دستورالعمل های ارزیاب کیفیت انسانی گوگل این موارد را به ساختارهای ساده زیر تغییر می دهد:

 

بنابراین برای رتبه بندی در گوگل به متون زیادی نیاز ندارید. در واقع تا زمانی که هدف اولیه یک کاربر را برآورده سازید، می توانید متن را با کمترین کلمات بنویسد.

 

بهینه سازی برای هدف و رضایت کاربر

هنگامی که متنی را برای موتور جستجوگر گوگل سئو یا بهینه سازی می کنید، باید برای هدف کاربر بهینه سازی را انجام دهید نه فقط برای آنچه که کاربر در گوگل تایپ میکند.

گوگل افرادی را برای جمع آوری اطلاعات درباره موضوع مورد نظر با بالاترین کیفیت و صفحات مرتبطی که در پایگاه داده دارند، ارسال می کند و معمولا قبل آن به نحوه « استفاده » خود برای انجام این کار متکی است. به عنوان مثال در هر صفحه ای روی یافتن نمونه هایی که به عبارت یک کلمه کلیدی نزدیک هستند یا دقیقا با آن مطابقت دارند تکیه میکند.

گوگل به طور مداوم در حال پیشرفت است تا بهتر بتواند زمینه و هدف رفتار کاربر را درک کند و با بازنویسی پرس و جو و نشان دادن صفحاتی با کیفیت بالا به کاربران، در صدد خدمت به صفحاتی با کیفیت بالاست که به طور کامل رضایت کاربر را برآورده می کنند.

البته بهینه سازی برای هدف کاربر  با این روش همان چیزی است که بسیاری از بازاریابان مدت ها قبل از بازنویسی پرس و جو انجام می داده اند و در google hummingbird  هم طراحی شده است. بنابراین موضوعات و مفاهیم را به شیوه ای منحصر به فرد و رضایت بخش بررسی کنید.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.