مجازات گوگل برای محتوی مشابه و تکراری

مجازات گوگل برای محتوی مشابه و تکراری

 

وب مسترها اغلب هنگام سئو یا بهینه سازی وب سایت خود در مورد جریمه محتوی مشابه و تکراری گیج می شوند و این یک دورنمای طبیعی در وب است. بخصوص هنگامی که گوگل ادعا میکند مجازات محتوای مشابه و تکراری وجود ندارد.

 

در حقیقت اگر گوگل محتوی مشابه و تکراری شما را به عنوان یک محتوای ضعیف و بیهوده طبقه بندی کند شما با مشکل جدی مواجه خواهید شد زیرا شما با انجام این کار توصیه های عملکردی وب سایت گوگل نقض می کنید و این تخلف به پاکسازی نیاز دارد.

 

 

بسیار مهم است که درک کنید: اگر در سال 2017 به عنوان وب مستر مطالب منتشر شده، داستان های خبری یا توضیحات و محصولاتی که در دیگر سایت ها پیدا می شوند را مجددا تکثیر و بازنویسی کنید، قطعا برای رسیدن به موفقیت در صفحات نتایج موتورهای جستجوگر گوگل باید تلاش کنید .

گوگل دوست ندارد از کلمه «مجارات» استفاده کند اما اگر سایت شما به طور کامل از محتوایی که قبلا منتشر شده باشد استفاده کرده باشد، گوگل آن را رتبه بندی نمیکند. اگر استراتژی شما داشتن چند وب سایت برای فروش محصولات مشابه باشد احتمالا شما به جای اینکه بر یک جایگاه مسلط شوید در آینده ترافیک خود را از دست می دهید. همه اینها در مورد نحوه ارتباط موتور جستجو با محتوی مشابه و تکراریست که در دیگر سایت ها پیدا می شود و هدف گوگل ارائه محتوی به کاربران و رقیبان آن می باشد .

 

محتوی مشابه و تکراری را در وب سایت متوقف کنید. این امر شبیه به مجازات گوگل به نظر می رسد زیرا نتیجه نهایی یکسان است: صفحات مهم که یک بار رتبه بندی شده اند ممکن است مجددا رتبه بندی نشوند و محتوی جدید ممکن است به سرعت به عنوان نتیجه پیمایش نشود. بدترین حالت برای سناریو وب سایت شما، برخورد با الگوریتم پاندا گوگل است اما در برخی موارد ممکن است وب سایت شما به خاطر محتوی ضعیف خود یک فعالیت راهنما دریافت کند.

 

 

 

وقتی گوگل محتوی تکراری شما را در سایر وب سایت های مورد اعتمادش قبلا دیده است، انتظار نداشته باشید که رتبه بالایی در گوگل بدست آورید. در حقیقت تمام مواردی را که شما استفاده کرده اید به طور خودکار صفحاتی را با عبارت "بدون ارزش افزوده" تولید می کنند. بنابراین اصلا انتظار رتبه بندی در گوگل را نداشته باشید.

 

نکته : هیچ متنی را در تمام صفحات وب سایت خود بیش از حد تکرار نکنید حتی اگر نویسنده متن مورد نظر خود شما باشید.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.