سادگی وب سایت خود را حفظ کنید

سادگی وب سایت خود را حفظ کنید

 

سایت خود را با  flashو  htmlنسازید. به خصوص اگر شما دانش کمی درمورد افزایش قابلیت دسترسی flash دارید. اگرچه flash به طور خارق العاده ای یک رسانه قوی برای وب سایت شماست اما Flash یک پلاگین اختصاصی است که توسط ماکرومدیا برای القا کردن ساخته شده است. w3c توصیه می کند که از این تکنولوژی اختصاصی برای ایجاد یک وب سایت کامل استفاده نکنید به جای آن، سایت خود با CSS و html بسازید تا مطمئن شوید همه حتی روبوت های موتورهای جستجوگر، می توانند از محتوای وب سایت شما نمونه برداری کنند. آنگاه در صورت لزوم می توانید فایل های رسانه ای مانند flash را در html وب سایت خود قرار دهید.

 

طراح بدون تجربه با استفاده کردن از فلش می تواند موجب انواع مشکلات در وب سایت خود شود. به ویژه مشکلاتی در قابلیت دسترسی، موتورهای جستجوگر، عدم اتصال کاربران و زمان طولانی دانلود.

 

Flash در برخی ازدستگاه ها اصلا کار نمی کند مانند اپل آیفون ها. اگر سایت شما با برخی از دستگاه های تلفن همراه سازگار نباشد گوگل به شما اخطار می دهد. اخیرا گوگل هشدار داده است که یکی از فاکتورهای مهم رتبه بندی موتورهای جستجوگر در سال 2017 سازگاری وب سایت ها با تلفن های همراه است.

 

 

امروزه برای بیشتر طراحان، Html5 گزینه مناسبی است. سایتی که کاملا با flash ساخته می شود می تواند باعث یک تجربه کاربر نادرست شود و روی سئو و رتبه بندی سایت به ویژه در نتایج جستجوی تلفن های همراه تاثیر منفی بگذارد. به دلایلی مشابه برای قابلیت دسترسی و رضایت کاربر سایتی را با فریم های وب سایت نسازید.

Kiss به معنی یک وب سایت خسته کننده نیست. شما می توانید سایت های حیرت انگیزی را با گرافیک های فوق العاده بسازید اما باید این سایت ها را با استفاده از تکنیک های ساده مثل html و CSS بسازید. اگر شما یک طراح وب تازه کار هستید از ابزارهایی مانند  flashو  JavaScriptاجتناب کنید به ویژه برای عناصری مانند پیمایش آگهی های خبری. این عناصر برای تلویزیون مناسب اند اما برای بازدیدکنندگان وب سایت مشکلاتی بوجود می آورند.

 

طرح کلی آرایه های هدایتی را نیز سازگار و ساده نگه دارید. برای مثال اگر وب سایت جدید شما یک سایت اطلاعاتی است، زمان، انرژی و پول خود را برای طراحی منوهای هدایتی تخیلی و فانتزی هدر ندهید. (به ویژه اگر شما در یک محیط حرفه ای کار می کنید).

 

 مشابه بهینه سازی وب سایت، اسناد خود را به خوبی سازماندهی کنید و ویژگی های عنوان صفحه خود و ارتباط آن با محتوای متن را حفظ کنید. از تگ های عناوین به طور مناسبی استفاده کنید.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.