ریدایرکت های 301  قدرتمند و کلاه سفید هستند

ریدایرکت های 301  قدرتمند و کلاه سفید هستند

 

به جای اینکه با دستور 404 یا هر دستور دیگری به گوگل اعلام کنید که این صفحه فعلا در دسترس نیست با هدایت صفحه مورد نظر به صفحه نسبتا مشابه هرگونه ارزش خالص لینکی که ممکن است آن صفحه داشته باشد را بدست آورید. سئو

 

از قرار گرفتن اطلاعات و کلمات کلیدی در مکان امنی از صفحه جدید اطمینان حاصل کنید. بسیاری از افراد قدرت تغییر مسیر (ریدایرکت) 301 و نحوه استفاده از آن را برای تامین امتیاز صفحه جدید میدانند. حتی برای صفحات کاملا نامرتبط که برای مدت زمان بسیار طولانی در بالای جدول رتبه بندی گوگل بوده اند .

 

 می توانید هدف ریدایرکت را تغییر دهید، این کار بهتر از تکنیک های کلاه سیاه است.  لازم است بدانید پرونده این ریدایرکت ها را باید در فایل htaccess نگه دارید. اگر اطلاعاتی که باعث رتبه بندی صفحه قدیمی شده به صفحه جدید منتقل شود تغییر مسیر چندین صفحه قدیمی به یک صفحه جدید بسیار کارآمد خواهد بود.

 

 

 نکته : این روش در سال 2017 به شدت اسپم شده است. در تغییر مسیرها دقت کنید و ریدایرکت های 301 را کورکورانه به صفحه اصلی کسی منتقل نکنید. در ریدایرکت ها ، مجازات ها توسط دستور 301 منتقل می شوند.  همچنین در تغییر مسیر لینک های بی کیفیت با یک url ، بسیار مراقب باشید. اگر به یک صفحه برای ریدایرکت و هدایت urlهای قدیمی نیاز دارید، نقشه سایت و یا صفحه تماس خود را در نظر بگیرید و قبل از اینکه به یک صفحه مهم ریدایرکت کنید تمام صفحات بکلینک را به دقت بررسی کنید.

 

در سال 2017 کارهای قانونی مانند دستور ۳۰۱ بسیار کارآمدند اما برای تاثیرگداری به زمان بیشتری نیازمندند.

 

تا زمانی که هدفتان خدمت به کاربران و به روز رسانی مطالب است می توانید توسط دستورالعمل 301 تمام صفحات را به یک منبع منحصر به فرد برای ادغام و تثبیت ارزش خالص لینک و محتوی تبدیل کنید. این روش با دستورالعمل های گوگل سازکار است.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.