تفاوت ریدایرکت لینک ها و وب سایت های بدون www و www در سئو

تفاوت ریدایرکت لینک ها و وب سایت های بدون www و www در سئو

 

احتمالا سایت شما بخشی مربوط به مسائل قانونی دارد به ویژه اگر فروشگاه های آنلاین داشته باشد. این بخش ممکن است از سطح دامنه آغاز شود. در سال 2017 گوگل از شما می خواهد که دامنه مورد نظر خود را به عنوان دامنه قانونی صفحه وب خود در ابزار وب مستر گوگل تعیین کنید. سئو

 

فوق العاده مهم است که دو نوع وب سایت بدونwww  و با www را هنگام لینک به صفحات داخلی سایت خود ترکیب نکنید. آدرس https://www.mabnatech.com توسط گوگل می تواند به عنوان یک آدرس کاملا متفاوت نسبت به آدرس https://mabnatech.com  بررسی شود، هرچند این همان صفحه است اما برای گوگل می تواند بسیار متفاوت باشد. در حقیقت اگر گوگل درمورد urlهای شما گیج شود ممکن است پیج رنک واقعی صفحه شما تضعیف شود و قطعا شما نمی خواهید به این سادگی رتبه صفحه خود را در گوگل از دست بدهید. به همین دلیل بسیاری از افراد از جمله خود من، اگر سایتی در سرورLinux/Apache  داشته باشند وب سایت های بدونwww  به www ( یا برعکس ) را هدایت یا همان ریدایرکت می کنند) در فایل htaccess).

Options +FollowSymLinks

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTPS_HOST} ^mabnatech.com [NC]

RewriteRule^(.*)$https://www.mabnatech.com /$1 [L,R=301]

 

 

بنابراین در سال ۲۰۱۷ هدایت و انتقال بازدیدکنندگان یک صفحه از سایت، به یک صفحه فانونی جایگزین بهترین روش است زیرا به سادگی می توانید سایت خود را برای گوگل سئو یا بهینه سازی کنید. هم چنین باعث می شود بخش برزگی از ترافیک وب سایت خود را حفظ کنید .

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.