تراکم کلمه کلیدی کامل و دقیق چیست؟

تراکم کلمه کلیدی کامل و دقیق چیست؟

 

یک اندازه مشخص که برای تراکم تمام کلمات کلیدی متناسب باشد، وجود ندارد. هیچ درصد مطلوبی وجود ندارد که تضمین کند صفحه ای در شماره 1 رتبه بندی گوگل قرار بگیرد. با این حال، شما می توانید صفحه را پر از کلمات کلیدی کنید و یک فیلترینگ اسپم به کار اندازید.

اکثر متخصصان بهینه سازی وب سایت ها، معتقدند که هیچ درصد ایده آلی از کلمات کلیدی در متن وجود ندارد که صفحه ای را در رتبه بندی گوگل به شماره یک برساند. فریب دادن موتورهای جستجوگر خیلی هم ساده نیست، از این رو کلید موفقیت در بسیاری از زمینه ها، انجام دادن درست کارهای ساده است حداقل بهتر از رقابت است.

 

 

حداقل یک بار عبارات مرتبط و مترادف ها را در محتوای اولیه بگنجانید زیرا تمام صفحات به آن نیاز دارند. تراکم کلمه کلیدی مطلوب یک رویا است اما افراد زیادی درمورد جنبه های متفاوت آن بحث می کنند.

تا حد ممکن یک صفحه متن بکر و تازه بنویسید و همیشه روی عبارات کلیدی تمرکز کنید و هرگز تراکم را برای شناسایی بهترین درصد محاسبه نکنید. شیوه هایی مختلفی برای کار کردن روی سایر موضوعات وجود دارند. من این موضوع را بررسی کرده ام. اگر موضوع مورد نظر ایده ای نو باشد، از نظر من کافی است.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.