تاثیر کلمات کلیدی متا Meta Keywords در سئو

تاثیر کلمات کلیدی متا   در سئو Meta Keywords

 

یکی از مشخصه های شرکت های بهینه سازی موتورهای جستجو مبتدی ، استفاده از meta-keywords است. شرکت هایی که زمان و منابع خود را  صرف این موارد می کنند در حقیقت پول مشتری را هدر می دهند.

 

<meta name="Keywords" content="سئو, بهینه سازی موتور جستجو">

 

توصیه می کنم meta keyword که شبیه به تگ title است و در تگ   head صفحه وب شما قرار می گیرد را در سئو سایت خود فراموش کنید.

اگر برای رتبه بندی عبارات به بهینه سازی کلمات کلیدی متا متکی باشید شکست خواهید خورد. آنطور که من متوجه شده ام   Google و   Bing کلمات کلیدی متا را نادیده می گیرند و اصلا کلمات کلیدی متا جایی در رتبه بندی صفحات وب ندارند. ممکن است یاهو آنها را تشخیص ندهد اما در حقیقت یک بهینه ساز موتور جستجوگر موضوعات مهم تری برای نگرانی دارد  و باید تمرکز را روی موضاعات جدی تری گذاشت.

تا حدود 10 سال پیش موتورهای جستجوگر اولیه کلمات کلیدی متا شما را بررسی میکردند. اپراتورهایی را در جلسات بحث و تبادل نظر دیده ام و فکر میکنم بهترین راه برای نوشتن این برچسب ها: کاماها، فواصل و یا محدود کردن به چند کاراکتر است. اما شما همه چیز را درمورد تگ های کلمات کلیدی متا فراموش کنید. آنها پهنای باند بی هدف هستند و زمان شما را بیهوده هدر میدهند. اگر همه افراد تگ های کلمات کلیدی خود را حذف کنند می توانیم یک جنگل استوایی را با هزینه های پهنای باندی که ذخیره کردیم حفظ کنیم.

 

 

 زمان گذاشتن کلاه آلومینیوم

هنگامی که شما یک سایت تازه را ایجاد می کنید برچسب های متا صفحه اصلی خود را با 20 کلمه کلیدی که با آنها رتبه بندی می شوید، کامل کنید. این تمام کاریست که باید برای بهینه سازی تگ متا انجام دهید. در حقیقت شما تنها از طریق خط سوم متن، به گوگل اعلام می کنید که چه چیزی را برای شما فیلتر کند. نام متا = «کلمات کلیدی»  در اصل برای کلماتی است که در صفحه اصلی وجود ندارند تا در دسته بندی سند و مدارک کمک کنند.

گاهی اوقات نیز رقیبان شما ممکن است از اطلاعات موجود در کلمات کلیدی شما به منظور تعیین چیزی که سعی می کنید به خاطر آن رتبه بندی شوید استفاده کنند ....

اگر همه آنها را حذف کرده و سو استفاده از کلمات کلیدی متا را متوقف کند گوگل احتمالا بررسی آنها (کلمات کلیدی متا) را آغاز خواهد کرد. این حقیقتی است که در مورد موتورهای جستجوگر وجود دارد.

من زمانی که شروع به بهینه سازی سایتی میکنم کلمات کلیدی متا را نادیده می گیرم و آنها را از صفحاتی که کار می کنم، حذف می کنم.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.