تاثیر کلمات کلیدی برجسته، پررنگ یا ایتالیک در رتبه بندی سایت

تاثیر کلمات کلیدی برجسته، پررنگ یا ایتالیک در رتبه بندی سایت

 

بسیاری از مدیران وب ادعا می کنند که نوشتن کلمات کلیدی به صورت برجسته، پررنگ یا ایتالیک در چارچوب سئو بهینه سازی موتور جستجو یک فاکتور مفید برای رتبه بندی صفحات وب می باشد.

 

 

آزمون این امر غیرممکن است ولی فکر می کنم این روزها گوگل می تواند از این روش و سایر روش های بهینه سازی صفحات وب، برای شناسایی و تعیین سایت هایی که باید مجازات شوند و نباید در صفحات نتایج موتورهای جستجوگر دیده شوند، استفاده کند.

از هر روشی که شما بتوانید صفحه سایت خود را « بهینه سازی کنید »، گوگل می تواند از همان شیوه در مقابل شما استفاده کند تا شما را از صفحه نتایج موتورهای جستجو حذف کند.

این روزها من نیز از کلمات کلیدی به صورت برجسته و پررنگ یا ایتالیک بویژه برای کاربران استفاده می کنم. البته فقط برای تاکید از آن روش استفاده می کنم و طبیعی است که برای تاکید روی یک کلمه یا عبارت، باید آن را برجسته و پررنگ و یا ایتالیک کرد.

به گوگل نگویید چرا به این سادگی شما را فیلتر کرده است. فکر می کنم گوگل وب سایت هایی را مورد بررسی قرار میدهد که از بعضی از جهات بسیار سخت و یا خیلی دیر به دیگران اعتماد می کنند.

به این ترتیب ممکن است سایت های قابل اعتماد، نسبت به سایت های غیر قابل اعتماد به گونه ای کاملا متفاوت در گوگل مورد بررسی قرار گیرند. بنابراین سایت خود را ساده، بکر، مفید و مطالب را بدون ترتیب طراحی کنید.

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.