بهینه سازی برای ماندگاری بیشتر کاربران در سایت

بهینه سازی برای ماندگاری بیشتر کاربران در سایت  « کلیک طولانی »

 

زمانی که گوگل به ارزیابی رضایت کاربر میرسد، نظریه های چندگانه ای وجود دارند که فکر میکنم منطقی است که در آن لحظه از آن ها استفاده کند. گوگل می تواند مسیر رضایت کاربر را توسط یک نماینده ردیابی کند. در حقیقت زمانی که یک کاربر از گوگل برای جستجوی موضوعی استفاده میکند، رفتار کاربر از آن نقطه میتواند نماینده یک ارتباط و کیفیت نسبی SERP واقعی باشد.

 

کلیک طولانی چیست ؟

یک کاربر روی یک نتیجه کلیک میکند و زمانی را روی آن صرف میکند، گاهی اوقات جستجو را در همان نقطه متوقف می کند.

 

 

کلیک کوتاه چیست ؟

یک کاربر روی نتیجه کلیک میکند و دوباره به صفحه نتایج موتورهای جستجو باز می گردد و بین نتایج دیگر تا مشاهده یک کلیک طولانی رفت و آمد می کند. گوگل اگر بخواهد از آن به عنوان یک نماینده برای رضایت پرس و جو استفاده کند این اطلاعات را نگه میدارد.

 

بهینه سازی محتوای مکمل  در صفحه

زمانی که محتوایی را در صفحه وب خود آماده می کنید لازم است درباره محتوای مکمل و لینک های فرعی که به کاربران در کشف مسیرکمک می کنند نیز فکر کنید.

محتوای مکمل می تواند به محتوای اصلی در صفحات دیگر وب سایت شما لینک شده باشد اما اگر شما واقعا قصد کمک کردن به کاربر را برای درک موضوعی دارید حتما باید به منابع مفید دیگر در سایر وب سایت ها نیز وصل شوید. وب سایتی که به دیگر وبسایت ها وصل نمی شود به راستی می تواند به یک سایت خودمختار تفسیر شود. نمیتوانم به وبسایتی فکر کنم که نقطه انتهایی واقعی وب باشد.

برای بهینه سازی محتوی مکمل موارد زیر را در به خاطر بسپارید:

 

 

 

 

 

 

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.