این اشتباهات ساده اما خطرناک را انجام ندهید...

این اشتباهات ساده اما خطرناک را انجام ندهید...

 

 

  1. 1- از قرار دادن محتوی تکراری یعنی محتوایی که در دیگر سایت ها وجود دارد، در سایت خود اجتناب کنید. اگرچه گوگل محتوی را دوست دارد اما لازم است که محتوی وب شما منحصر به فرد و تازه باشد تا شما را به رتبه بالاتری برساند.
  2. 2- متن را در وب سایت خود پنهان نکنید. با این کار ممکن است گوگل شما را از صفحات نتایج موتورهای جستجو حذف کند.
  3. 3- فکر نکند با خریدن هزاران لینک شما در مرتبه بالای رتبه بندی قرار می گیرید. گوگل به لینک های اصلی و پیشرفت آن ها اهمیت می دهد و تعدد لینک ها را نمی پسندد و آنها را قبول نمی کند.
  4. 4- کسی را وادار نکنید که با استفاده از متن پشتیبان یا عبارت لینک به شما وصل شود. این کار می تواند به عنوان یک «توصیف کننده رتبه» باعث افت مرتبه شما در سئو و رتبه بندی گوگل شود و قطعا شما این را نمی خواهید
  5. 5- صفحه نتایج گوگل را با لینک های متعدد تعقیب نکنید. بیشتر به کیفیت لینک ها فکر کنید تا به کمیت آنها.
  6. 6- این کار بسیار اشتباه است که دامنه های قدرت کلمات کلیدی را بخرید و آنها را با محتوای مشابه پر کرده  و بعد در سایت خود قرار دهید. این کار غیرقابل قبول و خطرناک است و می تواند باعث شود گوگل وب سایت شما نادیده بگیرد و یا بدتر  ورود شما را قدغن کند. شاید قبلا این کار نتیجه مطلوبی داشت اما امروزه نتیجه اش جازات از سوی گوگل است.
  7. 7- دائما اسامی صفحات وب خود تغییر ندهید و یا در سایت خود بدون استفاده از ریدایرکت ها تغییر مسیر ندهید. این کار فقط هر موتور جستجوگری را گیج میکند.
  8. 8- قسمت هدایتی سایت را با استفاده از JavaScript نسازید تا گوگل،Bing  و یاهو بتواند آن را پیمایش کنند.
  9. 9- به همه کسانی که از شما درخواست لینک های متقابل را دارند وصل نشوید. فقط به سایت های با کیفیتی که احساس کنید می توان به آنها اعتماد کرد لینک شوید.

 

 

 

هرگونه کپی برداری باذکر نام شرکت طراحی سایت مبنا تک هیوا و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد.